Поступалися у два голи. Україна U-19 здобула вольову перемогу над Марокко U-20

Збірна України 15 Жовтня, 10:38 680
Поступалися у два голи. Україна U-19 здобула вольову перемогу над Марокко U-20 | 19-27
Є шанси перемогти на турнірі.

Марокко (U-20) — Україна (U-19) — 3:4 (2:2)

• Голи: (7), (20), (83) — Балаба (24), Михавко (45+2), Пономаренко (49, 80, з пенальті)

Україна: Фесюк, Лисенко, Михавка, Балаба, Гусєв, Михайлів (Янчишин, 45), Ващенко (Сизонюк, 90+2), Василець (Микитюк, 60), Деркач, Кремчанін (Годя, 90+3), Пономаренко

Збірна України U-19 перемогла Марокко U-20 у своєму заключному матчі турніру Seoul Cup. У поєдинку було забиті сім голів.

Марокканці на 20 хвилині вели у рахунку 2:0, однак “синьо-жовті” зрівняли цифри на табло до перерви. У другому таймі Матвій Пономаренко оформив дубль, завдяки якому вдалося здобути перемогу. Усі голи забили гравці “Динамо”.

Загалом за три матчі на турнірі у Сеулі підопічні Олега Кузнєцова заробили шість очок з дев’яти можливих. Наразі вони очолюють групу, однак о 10:00 розпочнеться матч між Південною Кореєю U-19 та В’єтнамом U-19. У випадку перемоги других або нічиєї саме “синьо-жовті” здобудуть трофей.