П’ята перемога поспіль. «Дніпро-1» у зливу обіграв «Ворсклу»

П’ята перемога поспіль. «Дніпро-1» у зливу обіграв «Ворсклу» | 19-27
Вслід за «Динамо» Максимов переміг ще один колишній клуб.

Українська Прем'єр-ліга. Перенесений матч 1 туру

Ворскла – СК Дніпро-1 – 2:3

• Голи: Степанюк, 40, 90 (пен.) – Філіппов (5), Гуцуляк (42, 53).

Гості за динамівським сценарієм вирішили розпочати матч бліц-кригом. Філіппов запресингував оборонця, змусив помилитися та відкрив рахунок вже на 5-й хвилині. Дніпряни могли забивати ще купу м'ячів до перерви. Піхальонок пробивав штрафний неподалік від лінії карного майданчика – вийшло неточно. Далі він же намалював Філіппову ще один супермомент, але нападник пробив у каркас.

Найяскравішим у складі Ворскли традиційно був Кане, який на 40-й асистував Степанюку. За мить перед цим Кінарейкін ледь витягнув постріл Ібрахіма з кута воріт. Втім паритет протримався недовго. За 2 хвилини Гуцуляк знову повернув «спортклубівцям» перевагу.

По перерві Гуцуляк оформив дубль голів, а Піхальонок дубль асистів. Полтавці не надто поспішали відіграватись, а радше намагались не пропустити ще більше. Нарешті на 90-й Феліпе заробив пенальті, а Степанюк реалізував його. Гості кинулись у штурм на останніх секундах, аби вирвати нічию, однак свого не досягли.

Отже, СК Дніпро-1 здобув 21 бал та зрівнявся з Шахтарем (3-4 позиції). Ворскла йде дев'ятою з 13 очками. А лідирує в турнірній таблиці сенсаційний Кривбас (23 пункти).