Світовий футбол 3 Грудня, 13:01 402
Тен Хаг прокоментував жалюгідний виступ «МЮ» проти «Ньюкасла» – буде виховна розмова з головною зіркою | 19-27
Керманич Манчестер Юнайтед Ерік Тен Хаг визнає, що матч з Ньюкаслом (0:1) міг завершитися значно гірше, ніж мінімальна поразка.
«У нас був важкий перший тайм, тому рахунок 0:0 ще був задовільний. Ми непогано провели завершальний відрізок. Поговоримо завтра з командою про це.

Ми мали деякі моменти. Ми думали, що забили гол, але це був офсайд. Ми справді могли забити. Цього тижня все було не на нашу користь, але ми сприймемо все як є. Чому я замінив Рашфорда на 60-й хвилині? Я говоритиму про це з ним, а не зі ЗМІ», – цитує Тен Хага ВВС.

Після поразки МЮ впав на сьому сходинку АПЛ, відстаючи від лідера (Арсенала) вже на 9 очок.