Світовий футбол 4 Грудня, 10:05 342
Трубін не пропустив, але «Бенфіка» не зуміла виграти: відома оцінка українського голкіпера «орлів» | 19-27
В поєдинку 12-го туру португальської Прімейра ліги поточний лідер чемпіонату лісабонська Бенфіка гостювала в Морейра де Конегуш і не зуміла перегарти місцевий Морейренсе (0:0).

Лісабонські «орли» зустріли відчайдушний супротив від доволі скромного Морейренсе у грі 12-го туру португальської Прімейра ліги (0:0).

В першому таймі команда Рогера Шмідта, яку вважали явним фаворитом протистояння до гри, навіть програла опонентам за кількістю ударів в площину воріт: два на противагу чотирьом.

В другому таймі Бенфіка з подвійною силою навалилась на ворота опонента і тотальна перевага в контролі м’яча, яка досягала показника в 70 на 30 у процентному співвідношенні, все ж далася в знаки.

Автор хет-трику у ворота італійського Інтера в поєдинку Ліги чемпіонів Жоау Маріо на 72-й хвилині гри забив таки жаданий м’яч, але після підказки з боку арбітрів на ВАР головний суддя взяття воріт відмінив.

За «суху» гру Анатолій Трубін дістав від Whoscored оцінку в 6,6 бала – це нижче за середній показник серед всіх гравців Бенфіки.