Світовий футбол 7 Грудня, 11:44 341
«Змарнував багато чудових нагод»: англійська преса винесла вирок Мудрику за гру проти «Манчестер Юнайтед» | 19-27
В центральному поєдинку 15-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед вдома переграв лондонський Челсі (2:1). Український вінгер синіх Михайло Мудрик у грі на «Олд Траффорд» віддзначився першим асистом в сезоні.

Напередодні, у середу, 6 грудня, лондонський Челсі на виїзді поступився Манчестер Юнайтед (1:2), зазнавши таким чином вже 17-ї поразки у 2023 році (в усіх турнірах)!

Чи не єдиний, хто може занести гру на «Олд Траффорд» до свого активу, став український вінгер синіх Михайло Мудрик, який відзначився у матчі проти «червоних дияволів» гольовою передачею.

«Український футбол» провів ранковий моніторинг англійських ЗМІ, виокремивши написане про Михайла Мудрика:

football.london – 5/10

«Влучив у стійку на початку гри після передачі Джексона, а невдовзі змарнував нагоду, коли Челсі вийшов три в два.

Був наполегливим і зробив кілька хороших проходів у другому таймі, але не створив достатньої кількості гольових моментів, оскільки МЮ домінував у володінні м'ячем».

Goal – 3/10

«Непомітно провів більшу частину з 75 хвилин на полі, і двічі пробив повз ворота. Віддав гольову передачу у ворота Палмера, але це була його єдина позитивна дія».

Standard – 5/10

«Мудрик змарнував багато чудових нагод. Йому бракувало точності у завершальній стадії»

90min – 6/10

«На початку влучив у штангу і виходив на хороші позиції. Йому не вистачало майстерності в ключових моментах.