Таблиця Ла Ліги. Довбик і Ко мчаться за титулом, Лунін з «Реалом» не відстає

Світовий футбол 23 Січня, 04:20 276
Таблиця Ла Ліги. Довбик і Ко мчаться за титулом, Лунін з «Реалом» не відстає | 19-27
19-22 січня відбулися матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24.

Каталонська «Жирона» у феєричному матчі розгромила «Севілью» з рахунком 5:1 . Головним героєм зустрічі став форвард Артем Довбик , який оформив хет-трик, український хавбек Віктор Циганков відзначився одним забитим голом.

«Реал» у суперечливому матчі переміг останню команду Ла Ліги «Альмерію». «Вершкові» поступалися по ходу гри з рахунком 0:2, але зуміли все-таки вирвати перемогу. Українець Андрій Лунін залишився у запасі, а його партнер Кепа Аррісабалага пропустив уже на першій хвилині.

«Барселона» вирвала перемогу у матчі проти «Бетіса». Каталонці вигравали по ходу зустрічі 2:0 і дозволили супернику зрівняти рахунок, але завдяки голам Фелікса і Торреса вирвали три очки.

«Атлетіко» переміг аутсайдера Ла Ліги «Гранаду», завдяки точному удару Альваро Морати.

«Валенсія» неочікувано перемогла «Атлетік» з рахунком 1:0 . Роман Яремчук з'явився на полі уже на 14-й хвилині, але не зумів дограти матч до кінця та був замінений на 82-й.

Зараз перше місце в таблиці чемпіонату Іспанії 2023/24 продовжує утримувати «Жирона» з 52 очками, другим йде «Реал» з 51 балом та грою у запасі.

На третій позиції розташовується «Барселона» з 44 пунктами. Четверту і п'яту сходинку між собою розділили «Атлетіко» та «Атлетік», у яких по 41 балу.

«Валенсія» з Романом Яремчуком впритул наблизилась до зони єврокубків та посідає 7 сходинку з 32 очками.

Ла Ліга 2023/24 . 21-й тур. 19-22 січня

Алавес – Кадіс – 1:0

Райо Вальєкано – Лас-Пальмас – 0:2

Вільярреал – Мальорка – 1:1

Валенсія – Атлетік – 1:0

Сельта – Реал Сосьєдад – 0:1

Реал Мадрид – Альмерія – 3:2

Бетіс – Барселона – 2:4