СК «Дніпро-1» втратив очки в матчі з «Минаєм» та відпустив «Кривбас» у відрив

Футбол України 25 Лютого, 17:30 247
СК «Дніпро-1» втратив очки в матчі з «Минаєм» та відпустив «Кривбас» у відрив | 19-27
СК Дніпро-1 приймав Минай у першому офіційному матчі в 2024 році.

Українська Прем'єр-ліга. 18-й тур.

СК Дніпро-1 – Минай – 1:1

Голи: Піхальонок, 51 (пен.) – Ременяк, 26

Нереалізований пенальті: Кораблін, 40 (Минай)

За підсумками першого кола УПЛ СК Дніпро-1 та Кривбас набрали по 34 очки та вирвались у лідери турнірної таблиці. Минай став найгіршою командою з 6 балами.

Поєдинок у Дніпрі тричі переривала повітряна тривога. Між сиренами Ременяк встиг несподівано вивести гостей із Закарпаття вперед на 26-й хвилині. Кораблін мав подвоювати перед перервою, але не реалізував пенальті. Бабенко привіз 11-метровий, збивши Устименка у власному штрафному.

На старті другої половини Корнійчук зіграв рукою неподалік воріт й дав СК Дніпро-1 шанс відновити паритет. Піхальонок таку можливість не змарнував. Наступні 40 хвилин господарі безперервно атакували гостей. Піхальонок створив черговий супермомент Ківінді, але той ним не скористався.

СК Дніпро-1 (35 очок) дозволив Кривбасу бодай на один тур стати одноосібним лідером УПЛ (37 балів). Минай залишається на дні з 7 пунктами.