Динамо Київ 7 Березня, 20:55 838
«Динамо» втратило перемогу над «Вересом» у драмі останніх хвилин – «Шахтар» може піти у відрив | 19-27
Верес приймав Динамо у матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур

Верес – Динамо – 1:1

Гол: Мрвальєвіч, 90+8 (пенальті) – Волошин, 6

Команди ще не зустрічалися у поточному розіграші УПЛ. Динамо за підсумком 16 зіграних турів боролося за місце у топ-3. Верес з двома перемогами в сезоні лежав у зоні вильоту.

Вже на перших хвилинах матчу господарі створили небезпечну атаку. Зимовий новачок рівнян Марко Мрвальєвіч за кілька метрів від воріт не зміг пробити Бущана. Динамо відповіло блискавичною контратакою. Дубінчак через півполя знайшов Кабаєва геніальною передачею, той протягнув м'яч до штрафного та асистував Волошину.

Верес висунув проти киян високий пресинг – цікаво, але неорганізовано. Динамо отримало простір у центрі та на флангах, хоча й не скористалося цим, аби подвоїти перевагу.

По перерві господарі пресингували не так зухвало. Моментів біля воріт Бущана стало більше, однак усі вони були не надто небезпечними. Найбільш захопливими видались останні хвилини поєдинку. Дубінчак ледь не забив «за комірець» Когуту. За мить Кучеров небезпечно пробив у нижній кут воріт Бущана з-під двох оборонців киян – Георгій майже наосліп потягнув м'яч.

На останніх хвилинах компенсованого часу Беніто сфолив у власному штрафному і привіз пенальті. Бущан не впорався з 11-метровим у виконанні Мрвальєвіча – 1:1.

Олександр Шовковський перервав серію у 6 поспіль перемог на старті самостійної тренерської кар'єри. Динамо набрало 35 очок та йде 4-м у турнірній таблиці. Шахтар і Кривбас випереджають киян на 2 бали. СК Дніпро-1 лідирує з 38 пунктами. Верес залишається 15-м з 13 очками в активі.