Світовий футбол 30 Березня, 18:22 426
Мудрик заробив пенальті й став причиною двох вилучень у матчі «Челсі» з «Бернлі» – відео | 19-27
Вінгер «Челсі» Михайло Мудрик допоміг команді відкрити рахунок у матчі проти «Бернлі» у 30 турі АПЛ.

Українець вийшов у стартовому складі «синіх» на зустріч проти команди Компані. Михайло Мудрик на 20 хвилині віддавав гольову передачу на Дісасі, утім, гол француза скасували через офсайд.

Під завершення першого тайму українець отримав передачу на фланзі і протягнув м'яч до штрафного майданчика суперника. Захисник Бернлі Лоренц Ассіньон не встигав за Мудриком і сфолив, притримавши вінгера руками. Арбітр вказав на позначку. За це французу показали другу жовту картку і він залишив свою команду у меншості. Головний тренер Бернлі Венсан Компані за суперечки з суддею побачив перед собою червону картку.

До слова, пробивати пенальті взявся Палмер, який паненкою переправив м'яч у ворота. Після першого тайму рахунок на табло 1:0 на користь Челсі.