Світовий футбол 31 Березня, 20:01 420
Довбик дублем перервав невдалу серію та допоміг «Жироні» обіграти «Бетіс» – шалена кінцівка, «привоз» захисника | 19-27
Відбувся матч 30-го туру іспанської Прімери, в якому Жирона приймала Бетіс.

Ла Ліга, 29-й тур

Жирона – Бетіс – 3:2

• Голи: Довбик, 36, 65, Стуані, 90+2 – Вілліан Жозе, 45+4, 76

Лідери збірної України Артем Довбик та Віктор Циганков повернулися в розташування Жирони після успіху у плей-офф відбору на Євро та одразу потрапили у стартовий склад каталонців.

Український нападник став головним героєм зустрічі. В екваторі першого тайму форвард відгукнувся на передачу партнера з флангу і головою намагався зрізати м'яч у ворота. Завадити успіху бомбардира змогла лише рука суперника – арбітр за допомогою VAR призначив пенальті. Довбик впевнено підійшов до 11-метрової позначки і розвів голкіпера по кутах, перервавши 8-матчеву серію без голів, яка тривала більш ніж два місяці.

Втім піти на перерву з перевагою підопічним Мічела не вдалось. За лічені секунди до свистка арбітра оборонець Жирони Давід Лопес обрізався перед власним штрафним майданчиком і подарував м'яч Вілліану Жозе, який майстерно закинув його за комірець голкіперу.

У другому таймі «червоно-білі» знову зуміли вийти вперед. Віктор Циганков розігнав атаку, віддав ліворуч, звідки Порту покотив м'яч на Довбика. Українець таку нагоду змарнувати не міг і влучним ударом в кут вивів свою команду вперед. Гол став 16-м для Артема в Ла Лізі і дозволив йому вибитись в лідери бомбардирської гонки, догнавши зіркового лідера Реала Джуда Беллінгема, та стати другим найрезультативнішим гравцем Жирони в історії.

Однак Бетіс не збирався здаватися та забив у відповідь. Вілліан Жозе знову покарав захист суперника і оформив дубль. Вже у додатковий час підопічні Мічела організували одну з фінальних атак, яка виявилась успішною. Легендарний Стуані в падінні зумів переправити м'яч у ворота і вирвати для каталонців перемогу – 3:2. У підсумку Жирона скоротила відставання від Барселони у турнірній таблиці – відрив від другого місця складає лише 2 бали.