Футбол України 13 Травня, 21:05 418
«Верес» розписав нічию у матчі з «Зорею» – луганці офіційно зберегли прописку в УПЛ на наступний сезон | 19-27
«Зоря» прийняла «Верес» у заключному матчі 28-го туру УПЛ.

УПЛ, 28-й тур

Зоря – Верес – 1:1

• Голи: Яцик, 9 – Шастал, 60

Зоря та Верес своїм матчем закрили 28-й тур УПЛ. Господарям поля вдалося швидко відкрити рахунок: Яцик виконав чудові індивідуальні дії та переграв голкіпера. Та після цього команди демонстрували досить повільний та безініціативний футбол. До завершення першого тайму жодній з команд більше не вдалося створити небезпеки.

Другу 45-хвилинку Зоря розпочала хорошим шансом забити, але атаку не вдалося закріпити результатом. Натомість рівняни на 60-й хвилині зрівняли рахунок – гол записали в актив Шастала. Після цього Верес навіть трохи притиснув суперника до воріт. У завершальні хвилини матчу команди обмінялися перспективними атаками, але жодна не завершилася голом. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1.

У підсумку Зоря з 32 балами розташувалася на 8-му місці турнірної таблиці УПЛ. Рівняни ж продовжили перебувати у зоні перехідних матчів з 24-ма балами в активі.