Євро-2024 19 Червня, 20:55 313
​Стало відомо, яку мотивуючу промову промовив Мбаппе у перерві матчу з Австрією на Євро-2024 | 19-27
Мбаппе виголосив мотивуючу промову у перерві матчу з Австрією на Євро-2024.

Стало відомо, яку мотивуючу промову виголосив форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе у перерві матчу чемпіонату Європи-2024 з Австрією (1:0).

«Якщо щось піде не так, завжди відповідайте грою. Ми опустимо м'яч на землю і тиснутимемо індивідуально. Ми працювали з цим пресингом, особливо перші п'ятнадцять хвилин. Порадуйте хлопців – це матчі Євро. Ми взагалі не маємо нічого боятися.

Увага до стандартів. Це все деталі, але важливо. Уважно дивіться за їхніми позиціями. Не мовчіть, кажіть. Ось Упамекано — проста людина, він завжди нагадує. Ми відпрацьовували це на тренуваннях. Ви маєте голос. Це важливо, чи то захист чи напад, це ключ. Що б не сталося, тримайте рівень гри, ухвалюйте рішення, нікого не кидаємо. Ми маємо бути всі разом», — наводить розшифровку слів Мбаппе RMC Sport.

Зрештою команда Дідьє Дешама здобула перемогу з рахунком 1:0 завдяки автоголу захисника австрійської команди Максиміліана Вебера на 38-й хвилині.

У другому турі Євро-2024 Франція зіграє з Нідерландами 21 червня.