Збірна України 25 Червня, 21:19 386
Австрія сенсаційно виграла групу D, залишивши Нідерланди на третьому місці, Франція вийшла з другої сходинки | 19-27
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу завершилися матчі третього туру в групі D.

За підсумками зустрічей вівторка, 25 червня, прямі путівки до плей-оф здобули збірні Австрії та Франції.

Франція вела в рахунку з Польщею після реалізованого Кіліаном Мбаппе пенальті. Вже в другому таймі з власного 11-метрового забив Роберт Левандовські та встановив остаточний рахунок — 1:1.

Австрія повела проти Нідерландів уже на шостій хвилині завдяки автоголу Доніелла Малена. Двічі «помаранчеві» зрівнювали рахунок упродовж другого тайму, перш ніж крапку в поєдинку поставив Марсель Забіцер — 3:2 на користь австрійців.