Динамо Київ 10 Липня, 19:53 3117
«Динамо» не здолало клуб 2 Бундесліги у першому матчі підготовки до ЛЧ – Нещерет рятував, Супряга і Шовковський лютували  | 19-27
Падерборн та Динамо Київ не виявили сильнішого (0:0) у першому спарингу літніх зборів перед Лігою чемпіонів.

Товариський матч 10 липня 2024

• Динамо – Падерборн – 0:0

Динамо: Нещерет (Ігнатенко, 68) – Тимчик (Караваєв, 30), Малиш (Біловар, 46), Попов (Дячук, 46), Дубінчак (Вівчаренко, 46) – Бражко (Андрієвський, 30), Піхальонок (Шепелєв, 46) – Пашко (Царенко, 46), Буяльський (Лонвейк, 46), Кабаєв (Волошин, 46) – Ванат (Супряга, 30)

Перший матч Динамо у рамках підготовки до кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25. На 2 хвилині Кабаєва дуже легко відіграли на фланзі один в один, далі пішла передача за спини, але під удар з гострого кута – Нещерет спокійно накрив. Колумбійський новачок Браян Себальйос травмувався перед грою, тож доводить випускати в центр оборони молодого флангового захисника Малиша. Дубінчак класно віддав у розріз, запустивши Піхальнока з центра поля у штрафний. Ось тільки Ванат не зумів замкнути простріл екс-дніпрянина. За гострими атаками на старті 1:1.

На 17 хвилині Кабаєв обігрався з Дубінчаком, класно накрутив захисника і віддав під удар - Бражко перевірив реакцію голкіпера здалеку. Після високих перехоплень відразу ж намагаються динамівці запускати швидкі паси вперед. Не завжди проходить, але задумка перспективна. З тренерської лавки чуємо прохання інтенсивніші підтискати задню лінію клубу 2 німецької Бундесліги. Пашко, який зібрав гарні відгуки європейських скаутів, пробує загострювати на правому фланзі. Брат Маріо Гьотце, Фелікс, перериває простріли правого вінгера, який грає під рідкісним для його позиції №5.

Кабаєв привіз біля свого штрафного, Нещерет парирував удар впритул. Непокоїть, як швидко та гостро німці входять у штрафний після подібний втрат динамівців. Помітно, як стрімко кияни доводять до ударної позиції після своїх перехоплень. Тимчик відібрав, Бражко з центра поля кинув низом на Дубінчака, той на Ваната - знову голкіпер на місці. Падерборн через 11 пасів пройшов високий пресинг Динамо від свого штрафного до чужого, Малиш не зовсім надійно відіграв при спробі зупинити атаку у володіннях Нещерета. Добре, що Руслан знову виручає.

Малиш віддав необдумано ризикований пас через центр, де були тільки суперники. Відразу ж пройшла контратаку Падерборна, але обвідному ударові в правий кут забракло влучності. Пашко ледь не привіз контру, Попов постелився в ефектному підкаті. Гарно накривають суперники пресингом у воротарському, але Нещерет діє доволі холоднокровно. Відразу 3 заміни гравців збірної України відбулися в районі 29-30 хвилини. Після цього Динамо дещо знітилося, а гострота по суті зникла.

На старті другої половини чергова порція замін у Динамо, яке знову відбивається лише зусиллями голкіпера. Караваєв взяв ініціативу на себе, обвів і пробив поруч з лівою стійкою. Динамо на 54 хвилині перервало серію ударів суперника. Біловар у падінні блокує удар Падерборна метрів з 10. Цікаво, що Крістіан опинився на одній лінії з кіпером. Спроба контролю Динамо на своїй третині. Важкувато під тиском - довели до центра поля, а там втрата. Біловар пролетів повз м'яч, але удар з льоту відчутно не вийшов у суперників. Лонвейк двічі поспіль пробивав з-за меж карного. До голкіпера снаряд не дійшов.

Двічі програють динамівці верхову боротьбу в межах ледь не воротарського. Нещерета випереджає суперник, який дивом не влучає з кількох метрів. Супряга чи не вперше після перерви увімкнувся в пресинг. М'яч дуже легко дістався Царенку, але Антон пробив зовсім безхитрісно і не в той кут, який залишився оголеним. Супряга жорстко прийняв суперника в центрі поля та навіть не пішов просити вибачення. Не погоджується з рішенням суддів.

Дуже заряджений Владислав. Можливо, зміна сімейного статусу зрушить його кар'єру. Супряга відібрав м'яч у пресингу і виходив сам на сам, але судді десь угледіли фол. Владислав дуже розлютився. Емоції чуємо і від Олександра Шовковського, який жорстко звертався до одного зі своїх гравців: «Рот закрив, чому». Хоч матч і товариський, тренерський штаб та самі футболісти на полі підійшли до гри з повною серйозністю. Не виходять контратаки наприкінці зустрічі, кияни сіли глибше в оборону і мали кілька перспективних нагод зловити Падерборн на переходах.