Футбол України 26 Серпня, 11:31 136
Перша ліга: «Епіцентр» завдяки хет-трику розбив «Хуст», «Металіст» зумів зрівняти в меншості, «Буковина» мінімально перемогла | 19-27
​Відбулись недільні поєдинки 3-го туру Першої ліги.

Вилучення: Приходько, 74 (друга жовта)

Епіцентр впевнено переграв Хуст. Рахунок у матчі відкрили господарі на 35-й хвилині, коли Кравчук забив свій перший гол у сьогоднішній зустрічі. Незадовго до перерви Кравчук подвоїв перевагу своєї команди, оформивши дубль. Хуст зміг відповісти лише у другому таймі, коли на 55-й хвилині Грицак відправив м'яч у ворота суперника. Однак Епіцентр миттєво відреагував, і вже на 56-й хвилині Кравчук оформив хет-трик. Згодом гравці Епіцентра забили четвертий м'яч, зміцнивши свою перевагу. Незадовго до закінчення основного часу Гарнага зменшив відставання, встановивши рахунок 2:4. Проте у додатковий час автор першого голу Хуста отримав другу жовту картку, і команді довелося догравати вдесятьох. Наприкінці компенсованого часу Равлик довів справу до розгрому, забивши п'ятий м'яч. Остаточний рахунок – 5:2 на користь Епіцентра.

Буковина здобула мінімальну перемогу над Поділлям. Перший тайм зустрічі завершився без голів, але вже після перерви Буковина вийшла вперед завдяки голу Дудника. На 77-й хвилині «жовто-чорні» мали шанс подвоїти рахунок, однак Андрейчук не реалізував пенальті. Матч завершився мінімальною перемогою Буковини.

У останньому матчі на сьогодні Нива Тернопіль зіграла внічию з Металістом. Майже весь матч команди не забивали. На 74-й хвилині Приходько отримав другу жовту картку і залишив команду догравати в меншості. Команда з Тернополя скористалася цим і відкрила рахунок на 88-й хвилині. Однак Металіст, незважаючи на гру вдесятьох, зміг відповісти тим же і зрівняв у компенсований час. Матч закінчився нічиєю – 1:1.