Дмитро Хльобас: "Просто потрібен час, от і все»

Динамо Київ 19 Серпня, 12:51 665
Дмитро Хльобас: Просто потрібен час, от і все»
Нападник «Динамо-2» Дмитро Хльобас поділився враженнями від нічиєї з тернопільською "Нивою".
Нападник «Динамо-2» Дмитро Хльобас поділився враженнями від нічиєї з тернопільською "Нивою".

- У матчі з «Нивою» у тебе було мінімум два хороших моменти. Чому не вийшло реалізувати ці можливості?

- Мене просто вчасно накрили захисники. Ось, власне, і все.

- Ти починав матч у якості єдиного нападника. У другому таймі на поле вийшов Яремчук, і форвардів стало двоє. Поява Романа якось позначилося на твоїх ігрових функціях?

- Нічого особливо не змінилося. Все так само потрібно було вриватися у вільні зони, просити і шукати м'яч. Незалежно від того, говорить тренер чи ні, нападаючий повинен брати гру на себе і забивати.

- Як грається пліч-о-пліч з Алівим?

- Добре, адже він чимало пограв на найвищому рівні і в клубах, і в збірній України. Він бачить поле і відчувається, що може віддати націлену передачу.

- Порівняй рівень чемпіонату молодіжних команд з першою лігою.

- Грати, звичайно, важче, адже нам протистоять футболісти старші. Але з, часом, звикаєш до будь-якого рівня. Точно так само було, коли переходили з академії в турнір дублерів. Вважаю, ми зіграли вже досить багато поєдинків у першій лізі, щоб звикнути. Просто потрібен час, от і все. За себе можу сказати, що мені комфортно на цьому рівні.

- Коли ж "Динамо-2» буде демонструвати свій найкращий футбол?

- Поки що не пік форми, звичайно, адже ми не забиваємо. З іншого боку, впевнено і надійно діємо в обороні. Якщо зробити невелику знижку на те, що це лише початок сезону, то можна сказати, що ми граємо добре. Думаю, пройде небагато часу, і станемо грати ще краще, станемо забивати.