«Олександр Алієв приємно здивував - культурний, інтелігентний»

Динамо Київ 19 Серпня, 13:03 466
«Олександр Алієв приємно здивував - культурний, інтелігентний»
У п'ятницю, 19 серпня, на передодні матчу з «Нивою» капітан «Динамо-2» Олександр Алієв в компанії кількох молодих партнерів по команді повечеряв у місцевому нічному клубі. У закладі підтвердили інформацію про те, що в той вечір у них гостював самий високооплачуваний футболіст першої ліги, однак заявили, що поведінка Саші було чи не зразковим.
У п'ятницю, 19 серпня, на передодні матчу з «Нивою» капітан «Динамо-2» Олександр Алієв в компанії кількох молодих партнерів по команді повечеряв у місцевому нічному клубі. У закладі підтвердили інформацію про те, що в той вечір у них гостював найбільш високооплачуваний футболіст Першої ліги, однак заявили, що поведінка Саші було ледь не зразковою.

- Алієв приємно здивував - культурний, інтелігентний. Не було всього того, що розповідають про нього і Мілевського. У нашому клубі є дрес-код, але для зірки українського футболу ми зробили виняток (футболіст заявився у спортивних шортах і футболці з логотипом клубу - примітка автора). Алієва посадили за окремий столик, звідки його майже не було видно, стирчала одна голова. Він не танцював, не пив, не веселився - просто сидів і спілкувався з колегами по «Динамо-2». Мені здається, що все те, що про нього пишуть, - це казки та байки - говорить представник нічного клубу «Взгляд».