Артем Франков: «Я не бачу в Україні команду, яка боялася б киян»

Динамо Київ 2 Жовтня, 08:02 851
Артем Франков: «Я не бачу в Україні команду, яка боялася б киян»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в ефірі програми «Європейський weekend» прокоментував гру «Динамо» Київ у нинішньому сезоні.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в ефірі програми «Європейський weekend» прокоментував гру «Динамо» Київ у нинішньому сезоні.

– «Це сумна тема. Вони шукають, шукають, але нічого не можуть знайти.

Команда втратила впевненість у собі. Якщо раніше «Динамо» боялися, то зараз я не бачу в Україні команду, яка боялася б киян.

Навіть «Ворскла» не ставила «автобус» у своєму штрафному майданчику, а намагалася грати з динамівцями на зустрічних курсах. Зараз у команді навіть складно виділити кращого. Можливо, Хачеріді за сукупністю. Засмучує своєю грою Ярмоленко, адже від нього завжди чекаєш більшого.

У «Динамо» не видно ніяких награних комбінацій і домашніх заготовок. Якщо суперник встигає повернутися до своєї штрафної площі, то гравці просто губляться, не знаючи що ж робити далі.

Блохін правильно каже – на команду сильно тисне відсутність результату. Подивимося, можливо в четвер Відень «підзарядить» команду позитивними емоціями».