"Це диво, що ФІФА прийняла таке рішення" - Суркіс підтвердив, що матч у Харкові пройде з уболівальниками

Динамо Київ 3 Жовтня, 16:54 710
Це диво, що ФІФА прийняла таке рішення - Суркіс підтвердив, що матч у Харкові пройде з уболівальниками
ФІФА призупинила санкції проти України на час розгляду апеляції, яку подала Федерація футболу. Відповідно, матч у Харкові між збірними України та Польщі відбудеться з глядачами. Про це на прес-конференції повідомив Президент ФФУ Анатолій Коньков.

ФІФА призупинила санкції проти України на час розгляду апеляції, яку подала Федерація футболу. Відповідно, матч у Харкові між збірними України та Польщі відбудеться з глядачами. Про це на прес-конференції повідомив Президент ФФУ Анатолій Коньков.

Вчора апеляцію до штаб-квартири ФІФА Анатолій Коньков привіз разом із віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом. За словами останнього, це диво, що ФІФА призупинила санкції.

"На останньому конгресі асоціації, що відбувся на острові Маврикій, було проголошено про нульову терпимість до будь-яких проявів расизму, нацизму та фашизму на стадіонах. Це диво, що асоціація прийняла таке рішення", - розповів він.

Також, на прес-конференції повідомили, що на матчі у Харкові будуть вжиті безпрецедентні заходи безпеки. Тому вболівальників просять коректно поводити себе на стадіоні, не приносити провокативні прапори, банери, щоб не підставляти нашу збірну.