Олег Блохін: «Найголовніше зараз - підготуватися до «Актобе»

Динамо Київ 19 Серпня, 16:23 571
Олег Блохін: «Найголовніше зараз - підготуватися до «Актобе»
18 серпня відбулася гра української Прем'єр-ліги «Динамо» - «Таврія». Свої оцінки грі дали головні тренери команд в післяматчевій прес-конференції.
18 серпня відбулася гра української Прем'єр-ліги «Динамо» - «Таврія». Свої оцінки грі дали головні тренери команд в післяматчевій прес-конференції.

Головний тренер «Динамо» Олег Блохін:

- Найскладніше після поразки від «Чорноморця» було вивести команду з цього психологічного стану. Тому що, коли все добре, тоді добре. По грі можу сказати, що ми мали беззаперечну перевагу, практично «Таврія" не створила жодного моменту, але ми не використали, звичайно, дуже багато можливостей. Чи то від нервів, чи то хотіли швидше забити - не знаю. Принаймні, моменти створюємо - вже краще.

Найголовніше зараз - підготуватися до «Актобе». Через два дні на третій переліт, і треба грати в Казахстані. Я вважаю, що без Ліги Європи «Динамо» не повинно залишитися ні за яких умов. Це для мене ясно.

- Що вас як наставника турбує перед грою з «Актобе»?

- Зараз занепокоєння менше, ніж коли у нас три українця випало: Хачеріді, Гармаш і Селін. І треба враховувати те, що ми награвали один склад, а тепер доводиться грати іншим. Гармаш вибув місяця на чотири, Селін - на шість. У Хачеріді менша проблема, міг грати, міг не грати. Порадившись з Женею, прийняли рішення. Він сказав: «Краще я грати не буду». Проблема в цьому є. Хочемо ми чи не хочемо, а чотири українці треба ставити. І якщо раніше говорили, що українців у нас дуже багато, то зараз недобір. Добре, що з «Актобе» ми можемо грати в будь-якому складі, скільки хочеш українців та іноземців, залежно від варіанту гри. Про казахів у нас є інформація. Сергій Ребров літав на вчорашню гру. Вона не показова, правда, але деяка інформація є.

Післяматчевий коментар Янніса Хрістопулоса:

- Перед початком сьогоднішнього матчу ми прекрасно розуміли і знали, яка складна гра нас чекає, як складно буде здійснити все задумане. У нас був свій сценарій на цю гру, хлопці почали гру з тим страхом, якого, по суті, у них не повинно бути. Але по ходу матчу гравці почали показувати більш хорошу гру, ми стали більше контролювати м'яч. Швидка заміна Путраша трохи зіпсувала наші плани. Ми були змушені поміняти деякі речі, і пропущений гол на початку другого тайму зіпсував наші плани. Я вітаю "Динамо" з перемогою. Цього року перед нами стоїть дуже складне завдання, і коли нам стане трохи легше, ми подивимося, як буде діяти команда. Все ж ми робимо невеликі кроки вперед.

- Шість матчів - шість поразок. Які ви зробили висновки?

- Я відчуваю довіру до мене з боку керівництва, я прийшов у "Таврію" для того, щоб допомагати, а не створювати великих проблем команді. Якщо у керівників клубу є якесь інше рішення, то ми можемо з ними це обговорити.

- На тижні були чутки, що вами цікавить кіпрський клуб "Анортосіс" і, можливо, ви подасте у відставку ...

- Я не хочу коментувати будь-які події, пов'язані з клубом "Анортосіс", весь цей час, поки я перебуваю в "Таврії", мій телефон просто розривається від дзвінків. Зараз я очолюю "Таврію", і я докладу максимум своїх зусиль, щоб змінити вигляд цієї команди, щоб ми рухалися вперед. Команда зараз перебуває в процесі тренувань, і вона може досягти певного успіху. У команді багато молодих футболістів, які не мають досвіду гри на такому високому рівні. Ми робимо правильні кроки вперед. Сьогодні в лінії півзахисту грали Причиненко і Ярчук, останньому всього 19 років, в минулому сезоні він грав за дубль, і сьогодні він зміг вистояти проти такої сильної команди, як "Динамо". У нас є деякі досвідчені футболісти, які віддаються на футбольному полі повністю, наприклад, зверніть увагу, як в сьогоднішньому матчі бився Рубен Гомес. Те ж саме можна сказати і про Олега Гуменюка, який тільки відновився після травми і сьогодні відіграв весь матч. Але все ж, у команді є деякі гравці, від яких я чекаю, щоб вони підтягнули свій рівень і вели команду вперед. Потрібно ще трохи потерпіти.

- Прокоментуйте перехід Шиндера ...

- Цілі нашої команди ті ж самі, що й були спочатку сезону. І головна мета, щоб команда залишилася в П
рем'єр-лізі.Звичайно це дуже неприємні новини, коли гравець, який може допомогти команді йде з неї. Єдине, що нам залишається робити, це знаходити рішення іншим засобом. Сьогодні, наприклад, правим захисником грав Габовда, який по суті є нападником. І самі бачите, в чемпіонаті ми робимо заміни, якими намагаємося знайти  відповідні місця для наших гравців. І матч за матчем ми все міняємо і міняємо.

Євгенія Федорченко, текст: Ельзара Джапарова, – 1927.kiev.ua ©