Олег Венглинський: В "Динамо" попереду гра не за три, а за шість очок"

Динамо Київ 3 Жовтня, 17:34 444
Олег Венглинський: В Динамо попереду гра не за три, а за шість очок
Нападник «Динамо» 1990-2000 - х років Олег Венглинський поділився своїми думками про майбутній матч команди Олега Блохіна з віденським «Рапідом»:


Нападник « Динамо» 1990-2000 - х років Олег Венглинський поділився своїми думками про майбутній матч команди Олега Блохіна з віденським «Рапідом»:

(Публікується мовою оригіналу)

- Перш за все чекаю перемоги «Динамо». Адже, щоб вирішувати завдання виходу з групи, такий результат є вкрай бажаним. До слова, саме австрійців вважаю прямим конкурентом київської команди. Особливо враховуючи, що «Рапід» також втратив очки в першому турі в матчі з швейцарським «Туном».

Суперник зробить все, щоб перемогти, тому «Динамо» доведеться гра не за три, а за шість очок. Не сумніваюся: матч буде одним з визначальних з турнірної точки зору.

- Чи варто розглядати матч у Відні як своєрідний момент істини?

- У Лізі Європи це буде тільки другий тур, попереду ще досить довга турнірна дистанція. Хоча, футболістам потрібно реабілітуватися перед своїми вболівальниками, які вже зачекалися хорошої і видовищної гри. Я все-таки не пов'язував би матчі в єврокубках з проблемами у внутрішньому чемпіонаті - це два різних турніри.

- Назвіть аргументи на користь «Динамо» у матчі проти австрійської команди.

- Якщо кияни  зкористуються своїми сильними сторонами, розкриють потенціал, то результат не змусить себе чекати. Швидка і потужна флангова гра може стати гарною підмогою для перемоги.

- Чи можна вважати «Динамо» фаворитом майбутньої зустрічі?

- Більш сильний підбір виконавців дозволяє так думати, але все ж саме сама гра все розставить на свої місця.

- Ваш прогноз: чи зможе «Динамо» вивезти перемогу з Австрії ?

- Не сумніваюся, що зустріч буде не з легких. Це чисто стратегічний матч, в якому команди віддадуть всі свої сили для досягнення потрібного результату. У той же час, впевнений, нам не варто чекати відкритого футболу - суперники більше будуть вичікувати. Все ж, мені здається, що з мінімальним рахунком переможуть підопічні Олега Блохіна.