Євгеній Хачеріді: «Мені дуже шкода наших вболівальників»

Динамо Київ 4 Жовтня, 11:23 1158
Євгеній Хачеріді: «Мені дуже шкода наших вболівальників»
Захисник «Динамо» був дуже засмученим і ледве стримував сльози.

Валентин ЦІМОХ з Відня

 

- У першому таймі ніщо не віщувало біди. Що в підсумку сталося з командою?

- Ми пропустили два прикрих гола, що тут ще можна сказати...

Складно пояснити, що сталося у другому таймі, можливо команда допустила якусь зовсім не потрібну розслабленість. Хоча, на мій погляд, були проведені не цілком вдалі заміни.

- «Рапід» значно поступається «Динамо» у виконавській майстерності. Що ж тоді відбувається з реалізацією гольових моментів?

- Не знаю, ви самі бачите, що у нас далеко не все виходить на завершальній стадії атаки, забий ми при рахунку 1:2 і все могло скластися зовсім інакше.

- Мабуть, одну з найбільш реальних можливостей для взяття воріт суперника впустив Дьємерсі Мбокані...

- Особисто я вважаю, що він провів хороший матч. Хоча, не тільки він не зумів реалізувати свої шанси. У другому таймі в хлопців були хороші моменти, як вони не забили в такій ситуації особисто я не розумію...

- Як можете прокоментувати пропущені м'ячі?

- Перший гол був забитий після подачі з флангу - футболіст просто замкнув цей навіс, другий теж трапився приблизно так само. Ось і все.

- Що відбувалося в роздягальні по завершенні матчу? Напевно, Олег Блохін був дуже злий...

- Та всі були злими... Але можу запевнити, бутси не літали.

- Для того щоб поліпшити турнірне становище «Динамо» було необхідно перемагати в цьому матчі.

- Згоден, команда була зобов'язана доводити цю зустріч до перемоги, але як можна розраховувати на виграш, якщо ми не забиваємо свої голи? Футбол карає за такі речі - у підсумку, ми пропустили двічі.

- Як розцінюєте подальші перспективи команди в Лізі Європи?

- Треба перемагати в матчах, що залишилися, по-іншому ніяк. Мені здається, що з такої групи соромно не виходити.

- Очікували, що в матчі з «Рапідом» буде настільки важко?

- Якщо ви помітили, то зараз у нас немає легких ігор, в кожній є певні проблеми. Навіть якщо ми перемагаємо, то лише мінімально.

- Чи має місце психологічний тиск через відповідальність за результат?

- Звичайно, адже коли команда виграє у всіх зовсім інший настрій. Виходячи на поле, все зповна переживають за результат...

- Зізнайтеся, чи розслабилася команда, повівши в рахунку з різницею в два м'ячі?

- Думаю, так. А коли пропустили перший гол, суперник відразу ж кинувся вперед, створив кілька напівмоментів і в кінцівці матчі зумів відзначитися.

- Ви розумієте, що така гра може призвести до відставки Олега Блохіна? Чи борються футболісти за свого тренера?

- Звичайно, боремося. Ми намагаємося, але, як бачимо, результату немає... Добре, що нас підтримують наші вболівальники, хочеться сказати їм, що ми намагаємося, але щось не виходить, мені дуже шкода наших вболівальників, адже ми граємо для них. Сподіваюся, що ми виграємо скільки найближчих матчів і все налагодиться.

- Приємною новиною дня стало рішення ФІФА стосовно матчу національної збірної проти Польщі, з якою наша команда все ж зіграє за підтримки рідних трибун...

- На мій погляд, це дуже добре для нашої збірної. Варто сказати «спасибі» Григорію Михайловичу Суркісу - якщо б не він, команда грала би без глядачів.