УЄФА: Україна – ворог №1?

Динамо Київ 4 Жовтня, 11:42 1902
УЄФА: Україна – ворог №1?
Інакше як пояснити все, що трапляється навколо нас і нашого футболу?

Вболівальників «Динамо» тепло зустріли у Відні і безкоштовно одарували тим, за що Росія бере з нас гроші -  тобто газом. Але не тим, який у пічках розпалюється і на якому можна приготувати їжу, а тим самим хімічним, військовим. Для розгону фанатів… київської команди!  На яких напали місцеві фанати! 

Тобто ми маємо застосування хімічної зброї – і це сталося не в Сирії, під боком  у Мілевського, а у центрі прогресивної Європи, у Відні! То що, чекаємо на санкції ООН? Чи вони були б лише у одному випадку – якщо це сталося б в Україні? Інакше чим пояснити той факт, що жертвами стали лише українські вболівальники? Коли йде бійка, то «поливають» усіх підряд, не розбираючи, де свій, а де не свій. Але висновки у даному випадку однозначні – цілилися саме у наших хлопців. І, як бачимо, не промазали.

А ціляться  у наших конкретно. Під час матчу вболівальникам «Динамо» заборонили використовувати червоно-чорні стяги. Скажіть, будь ласка, яке відношення мають ці стяги до а). фашизму; б). ненависті; в). расизму? Коли навіть чорношкірі громадяни та єврейські громади України кажуть – та не расизм це, не расизм! Не треба нас захищати від того, що нам не загрожує! Але директива працює – і неважливо, чи є вона насправді, чи її немає. Головне – вона працює.

Директива на знищення футбольної України. Бо ніхто ж не заважає австрійським ультрас розгортати на трибунах прапор із цифрами «88». Бо австрійці ж не фашисти, ви що – тим більше, Гітлер не має жодного відношення до австрійського народу, чи не так? А ось українці – це найбільше світове зло, і цих нацистів треба нищити усією Європою.

Де ж ви, правозахисні організації? Де ж ти, УЄФА? Ось він тобі, твій улюблений фашизм. Але це ж не українці – навіщо когось карати? Ось ми дочекаємося матчу у Харкові, і будемо дуже уважно спостерігати за фанатами. І будьте обережні, махаючи комусь рукою у знак привітання – один невірний рух, і Ви вже «зігуєте», і Ви вже фашист. І тоді дякуйте долі, якщо Вас не спіймають і не поллють газом. Бо Ви ж українець.