ФІФА підтвердили, що символіка національно-визвольної боротьби в Україні до переліку заборонених не входить

Динамо Київ 4 Жовтня, 22:14 1375
ФІФА підтвердили, що символіка національно-визвольної боротьби в Україні до переліку заборонених не входить
Народні депутати Ігор Мірошниченко та Андрій Іллєнко за активної підтримки своїх побратимів українців сьогодні зранку відвідали штаб-квартиру ФІФА у Цюриху.

За словами Ігоря Мірошниченка, вони мали зустріч з головою департаменту ФІФА з комунікацій та зв'язків з громадськістю паном Вальтером де Грегоріо.

Також політики передали англомовні книжки про УПА, статті з журналу "Український тиждень" про історію національно-визвольних змагань, петицію від українських уболівальників, під якою нині збирають підписи мільйони небайдужих по всій країні, а також перекладену англійською мовою заяву одного з українських асоційованих членів ФАРЕ для радіо "Свобода" про те, що вони не брали участі у моніторингу поєдинку Україна - Сан Марино.

У ФІФА ретельно вивчити всі матеріали, які нардепи передали, та упродовж тижня пообіцяли надати офіційне підтвердження того, що символіка національно-визвольних змагань в Україні до переліку заборонених не входить!

Нагадаємо, що у п'ятницю ввечері вийшла з кабінетів ФІФА та облетіла увесь світ сенсаційна новина про покарання України за "расистські й нацистські прояви" на трибунах стадіону "Арена-Львів", що буцімто мали місце під час гри "Україна – Сан-Марино", буквально шокувала футбольних вболівальників. Вона зачепила за живе всіх небайдужих до української історії та національно-визвольних змагань громадян України.