Джерело в "Динамо": "Блохін? Чекайте зими"

Динамо Київ 5 Жовтня, 10:12 1533
Джерело в Динамо: Блохін? Чекайте зими
Незважаючи на те, що в четвер в Лізі Європи програли "Дніпро" (1:2 "Фіорентині") і "Чорноморець" (0:2 ПСВ), вболівальницький гнів знову виллявся на "Динамо", хоч воно й зіграло у Відні з "Рапідом" внічию - 2:2.

Незважаючи на те, що в четвер в Лізі Європи програли "Дніпро" (1:2 "Фіорентині") і "Чорноморець" (0:2 ПСВ), вболівальницький гнів знову виллявся на "Динамо", хоч воно й зіграло у Відні з "Рапідом" внічию - 2:2. Не приховував емоцій і Ігор Суркіс, який влаштував команді за «розбазарену» перевагу в два м'ячі «рознос» у роздягальні. Але до відставки Блохіна знову не дійшло.

«З тим, що президент сказав, я повністю згоден. Люди виходять і роблять послугу, вони ображені, кого поставили, а кого – ні", – заявив каналу «Футбол» Хачеріді. На питання, чи має він на увазі українців чи легіонерів, Євген відповів: "Чому українці? Я в «Динамов» вже п'ятий рік, але такого ніколи не було. Те, що немає єдиного колективу, – це правда".

"Тренер для того і потрібен, щоб того, про що говорить Хачеріді, не було, – каже джерело в «Сегодня» близьке до «Динамо». – Під Блохіна купували гравців, міняли асистентів. Більше змін під нього не буде. Чекайте грудня". До речі, Ленс, який вийшов з роздягальні, розповісти, про що говорив коуч після гри не зміг : "Я не знаю, бо не розумію російською".