"Говерла" - "Заря": солнечная погода не в радость, команды так и не смогли забить

Футбол України 5 Жовтня, 16:02 677
Говерла - Заря: солнечная погода не в радость, команды так и не смогли забить
Відсутність голів та поділ очок достатньо об’єктивно відображає суть того, що відбувалось на ужгородському «Авангарді».

Тренери під час визначення складів на гру поводили себе цілком логічно. В’ячеслав Грозний не став ламати переможне сполучення виконавців. А от Юрій Вернидуб продовжує перебувати у пошуку: до того ж до бажання знайти кращих виконавців додалась дискваліфікація 2-х гравців. Можливо, саме ця перебудова не пішла гостям на користь, і у першому таймі «Говерла» домінувала на футбольному полі. Брак майстерності під час завершення атак не дозволяв часто вступати у гру Кршевану Сантіні. Але він одного разу навіть пропустив. Втім, арбітр зустрічі Юрій Мосейчук помітив у Сергія Люльки гру рукою під час прийому м’яча. Щоб якось пожвавити дії «Зорі», треба було щось міняти.

І таким кроком став вихід на другий тайм Джаби Ліпартії. Грузин ледь у першій же атаці не створив неприємності господарям, коли в останній момент лише Володимир Єзерський зумів винести м’яч з порожніх воріт. Надовго гостей не вистачило, але гра тепер пішла значно цікавіша. Знову закарпатці не раз наближувались до забитого м’яча, однак переконати у тому, що заслужили на перемогу, не зуміли. Зокрема, Віталій Буяльський та Єзерський мали дуже сприятливі нагоди, та влучними їхні удари не були. За це господарів ледь не покарав Даніло, який підступно закручував м’яч у дальню «дев’ятку», однак хрестовина зіграла за Олександра Надя. На разі нічия не змінила становища учасників матчу.

«Говерла» - «Зоря» - 0:0

"Говерла": Надь, Єзерський, Лисицький (Дандеа, 54), Люлька, Леандро, Балафас, Буяльський, Кочіш, Таллек (Нікулае, 85), Лисенко, Савич (Армоні, 66).

"Зоря": Сантіні, Шунич, Ярмаш, Ігнатьєвіч, Білий, Гордієнко, Каменюка (Ліпартія, 46), Грицай, Хомченовський (Любенович, 94), Даніло, Болі (Петряк, 81).

Попередження: Ігнатьевіч (14), Кочіш (21), Данило (40), Ліпартія (70), Хомченовський (78), Грицай (90).