«Динамо» - «Металург» (Д). Останні новини перед грою

Динамо Київ 6 Жовтня, 11:35 574
«Динамо» - «Металург» (Д). Останні новини перед грою
Вчора ввечері наші гості з донецького «Металурга» прибули до столиці України.

Розмістившись в готелі, вони потім відправилися на НСК «Олімпійський», де в кількості 18 футболістів провели годинне тренувальне заняття. Перед його початком головний тренер команди росіянин Сергій Ташуєв привітав Василя Прийму з тим, що у того в сім'ї народилася дитина, а потім поспілкувався зі своїми підопічними щодо важливості завтрашньої гри.

На сьогоднішній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці вийдуть о 17.00 на поле НСК «Олімпійський» у комплекті ігрової форми білого кольору (воротар в жовтому), а донеччани темно-синього (голкіпер - зеленого).

Матч з «Металургом» пропустять травмовані гравці «Динамо»: Бущан , Селін, Гармаш і Безус. Через дискваліфікацію у неділю на поле не вийдуть Хачеріді та Ідейє. Є втрати і у гостей. Матч у Києві пропустять через дискваліфікацію основні захисники Микола Морозюк та В'ячеслав Чечер .

Гранично дисциплінованими в грі повинні бути Александар Драгович і донеччани Грегорі Нельсон та Володимир Польовий, які мають у пасиві по три «гірчичники».

Сонце в день матчу в Києві буде рідко показуватися з-за хмар. Днем піде невеликий дощ, але до вечора він повинен закінчитися. Температура повітря за прогнозом www.sinoptik.ua складе +8 °.