Володимир Гоменюк: "Козир «Дніпра» - своє поле, глядачі"

Футбол України 6 Жовтня, 15:02 803
Володимир Гоменюк: Козир «Дніпра» - своє поле, глядачі
Нападник-дебютант «Металіста» Володимир Гоменюк поспілкувався з прес-службою ПЛ під час підготовки до зустрічі проти однієї з колишніх команд − «Дніпром».

Нападник-дебютант «Металіста» Володимир Гоменюк поспілкувався з прес-службою ПЛ під час підготовки до зустрічі проти однієї з колишніх команд − «Дніпром».

− Володимире, на якій стадії твоя адаптація у «Металісті»?

− Можна сказати, що вона вже завершена. Уже з усіма добре знайомий. Сім’я разом зі мною, місто мені подобається. Так що у побутовому сенсі все гаразд. В ігровому плані, перш за все, потрібно відштовхуватись від того, що майже два місяці я пропустив через травму. І за 10 днів повернути собі оптимальні кондиції неможливо. Добре, що вже виходжу на заміну, звикаю до партнерів у бойових умовах.

− Наскільки швидко відбувся твій перехід? Чи контактував з представниками харківського клубу раніше?

− Так, розмови щодо переходу велися ще минулою зимою, але тоді вони нічим конкретним не завершились. Цього ж разу все сталось практично миттєво. Скажімо, у суботу мені зателефонували, а за неділю-понеділок все уже було вирішено, включаючи підписання контракту. Сумнівів не було ані на хвилину. В «Арсеналі» останнім часом усе було якось не так: усі на нервах, а з ким вирішувати навіть конкретні питання, не зовсім зрозуміло.

− Чи брав до уваги те, що навряд чи у Харкові одразу буде багато ігрової практики?

− Під час переходу та прийняття рішення розумів, що Марко Девіч зараз знаходиться у прекрасній формі. Тим більше, Мирон Маркевич, як правило, використовує схему з одним нападником. На даний момент я набираю форму і, сподіваюсь, з часом зможу принести користь команді.

− Зрозумілі плюси від перебування «Металіста» на першому місці. А чи є мінуси?

− Кожному приємно лідирувати. Однак така ситуація абсолютно прогнозовано обіцяє особливе налаштування кожної команди на ігри проти «Металіста». Маємо бути готові і додаткової мотивації наших суперників третіми силами і так далі.

− Переходячи до теми центрального матчу 12-го туру Чемпіонату ПЛ, яким його побачать уболівальники? Команди звикли до атакувального футболу, чи не відійдуть вони від нього?

− Важко сказати… Як піде гра. Багато що залежить від часу першого голу, який, безперечно, призведе до зміни початкового малюнку тактичних дій. Звичайно, козир «Дніпра» - своє поле, глядачі, а вони, поза всяким сумнівом, заповнять усі місця. Але визначальним чинником те, що ми граємо у гостях, навряд чи стане.

− «Дніпро» щойно провів непростий матч у Лізі Європи УЄФА?

− До неділі про гру з «Фіорентиною» вже всі забудуть. У Хуанде Рамоса зараз достатній кадровий потенціал, щоб застосувати ротацію, однак мені важко сказати, чи відбудуться зміни. А взагалі грати на третій день футболістам, більшість яких давно звикли і до єврокубків, і до виступів за свої збірні, не становить особливих труднощів.

− Що особисто для тебе значитиме наступна зустріч?

− Не приховую, що переді мною буде особлива мотивація. Я провів два з половиною роки у «Дніпрі», і саме нинішній тренер цієї команди дав зрозуміти, що він на мене не розраховує. Тому є бажання довести протилежне. Ну і не встиг забути, що у Дніпропетровську «Металіст» - головний і найпринциповіший суперник. Матчі з тими ж «Динамо» чи «Шахтарем» подібного ажіотажу не викликають.

− Як складались для тебе ігри проти «Металіста» того періоду?

− По-різному. І вигравали, і програвали. Забивати не вдавалось, а от віддавати результативні передачі − так.

− Яка кадрова ситуація у команді?

− Тренуються усі. Хіба що Едмар розпочинав тиждень з розбитим обличчям після попереднього туру. Але це не зможе стати на заваді його грі у неділю.

− Якщо уявити, що поєдинок завершиться внічию, як сприймеш такий підсумок?

− Це не буде найгіршим варіантом. До того ж нічиї бувають різними. Водночас зрозуміло, що у подібних випадках неможливо грати на те, щоб здобути саме одне очко.