Сергій Ташуєв: «Тут коментувати нічого»

Динамо Київ 6 Жовтня, 19:54 1538
Сергій Ташуєв: «Тут коментувати нічого»
Головний тренер донецького «Металурга» Сергій Ташуєв прокоментував поразку своїх підопічних 9:1 в матчі «Динамо» Київ – «Металург» Донецьк.

"Знаєте, часто такий рахунок трапляється. Тут коментувати нічого. Був план на гру – перші 15 хвилин витримати натиск «Динамо» , компактно оборонятись, намагатись атакувати, зіграти якомога агресивніше. Вилучення зламало наші плани. Проблема обрізок існує, коли ми атакуємо великими силами. Чи було там порушення – це вже інше питання. Наші говорять – не було. Але це вже суддя, адмірал в цій ситуації.

Грати проти «Динамо» в десятьох дуже важко. Хоча ми змогли після вилучення перебудуватись, забити м’яч. Нажаль, дуже багато молодих хлопців сьогодні. У нас буквально шість чоловік основного складу не можуть зіграти. Тому коли багато молоді – вона або стримує удар, або розвалюється. В цій ситуації розвалилась. Тимофєєнко вийшов і «перегорів», не справився.

Я авантюрно ризикнув, сподіваючись, що зможемо переломити гру. Але вийшло надто авантюрно, тому такий результат. Є такий вираз: «Краще один раз програти з таким рахунком, ніж п’ять разів по 1:0». Звичайно, не приємно, але не настільки як може видаватись. Ми прекрасно знаємо наші проблеми, розуміємо, чому це сталось. Заспокоюємо гравців – одужають гравці основи, буде інша команда. Впевнений,що все буде нормально".