Хакер продав Хачеріді в «Шахтар» за 22 мільйони євро

Динамо Київ 6 Жовтня, 21:25 2911
Хакер продав Хачеріді в «Шахтар» за 22 мільйони євро
Розмови про перехід київського гравця Євгена Хачеріді в "Шахтар" ходять давно і всім відомо, що "гірники" хочуть придбати цього футболіста. Про переговори з Суркісом ще 1 вересні заявляв Ахметов.

- Ми відкритий прозорий клуб. У мене були переговори з Суркісом, але останнім часом я не зовсім розумію свого колегу з київського "Динамо". Коли ми зробили офіційну пропозицію, вони говорять, що так не можна, а коли ми не робимо офіційну пропозицію, то вони кажуть: "У мене на столі немає офіційної пропозиції". Ми хочемо купити, ми готові заплатити за Хачеріді 12 мільйонів євро, потім зробили пропозицію 15 мільйонів. Згодні? Будь ласка! Не згодні? Скажіть, - поділився Рінат Ахметов.

А кілька годин тому на сторінці генерального директора "Шахтаря" Сергія Палкіна з'явилося повідомлення наступного змісту: "Тільки що ми придбали Євгена Хачеріді!! Трансферна сума склала 22 мільйони євро. Нинішній захисник «Динамо Київ» та збірної України перейде зимового трансферного вікна, вітаю всіх з вдалим трансфером".

Як вдалося з'ясувати " КП", це інформація недостовірна, була розміщена хакером і вже видалена зі сторінки Сергія Палкіна.