В"ячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Від гри до гри Віда повторює одну й ту ж помилку граючи центральним захисником"

Динамо Київ 7 Жовтня, 13:45 655
Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: Від гри до гри Віда повторює одну й ту ж помилку граючи центральним захисником
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував поєдинок 12-го туру чемпіонату України, в якому «Динамо» розгромило донецький «Металург» (9:1).

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував поєдинок 12- го туру чемпіонату України , в якому «Динамо » розгромило донецький « Металург» ( 9:1) . 

У футболі від любові до ненависті і навпаки, тільки одна , остання зіграна гра. Язик не повертається критикувати гравців. Незважаючи на хороший результат, хочеться сказати про організацію оборони «Динамо». Від гри до гри Віда, граючи центральним захисником, повторює одну й ту ж помилку. Викидається на гравця, що володіє м'ячем, коли треба і не треба . Тим самим опиняючись в програшній позиції та не відібравши м'яч, відкриває діру в обороні на 10 метрів в лінії .

Опорна зона складається з двох гравців Велозу і Сидорчука пізно реагує на перехоплення м'яча суперником, не встигаючи повернутися в зони своєї відповідальності. І взагалі , коли м'яч потрапляє між опорною лінією, і лінією центральних захисників, у «Динамо » починається пожежа. Є величезний потенціал гравців атаки , який ми побачили сьогодні на табло , - написав Заховайло на своїй сторінці в Facebook.