На це йому знадобилося 10 хвилин.
Це послужило приводом згадати, а чи не став подібний успіх історичним для гравців київського «Динамо», які забивали голи у своїх прем'єрних матчах.
Виявилося, що ні. Рекордсменом залишився півзахисник Юрій Грицина, який забив все тому ж «Металісту» у першому чемпіонаті України 7 березня 1992 року гол вже на третій хвилині зустрічі. В тому ж поєдинку свій перший гол на 24-й хвилині записав на свій рахунок і його вірменський колега по амплуа Ерванд Сукіасян.
Другим в цьому реєстрі залишився Андрій Ярмоленко, якому знадобилося для цього лише сім хвилин. 11 травня 2008 року він вперше з'явився на полі у першій команді, вийшовши на заміну на 82-й хвилині гри з «Ворсклою» замість Артема Кравця і точним ударом завершив атакуючі зусилля команди.
Третім став таким чином згадуваний вище гол Чумака (на фото).
Першим футболістом київського «Динамо» якому вдався дубль в день дебюту став Віктор Леоненко, який відзначився 16 серпня 1992 року на 14-й і 17-й хвилинах матчу з кременчуцьким «Кременем». Такого ж результату добився і нігерійський форвард Браун Ідейє 16 липня 20011 року, який двічі на 56-й і 80-й хвилинах вразив ворота «Олександрії».
Ще більш феєричним видався перший матч у вітчизняних чемпіонатах у футболці біло-синіх кольорів для бразильського форварда Гільєрме, який 16 травня 2009 голи оформив на 37-й, 60-й та 73-й хвилинах хет-трик у виїзній грі з львівськими «Карпатами».
З гравців нинішнього складу в своїх перших поєдинках за київське «Динамо» окрім Ярмоленка і Чумака також забивали Артем Кравець (02.03.2008, 75-я хвилина дніпропетровському «Дніпру») і Дьємерсі Мбокані (14.05.2013, 28-я хвилина луцькій «Волині»).
Ну а що ж з винесеним у заголовок досягненням Чумака. Воно дійсно відбулося, адже на рахунку Євгена найпізніший в історії нашого клубу гол, забитий гравцем в день свого дебюту!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!