Термін реабілітації Гармаша підходить до завершення

Динамо Київ 8 Жовтня, 17:48 1316
Термін реабілітації Гармаша підходить до завершення
Після недільної перемоги «Динамо» над донецьким «Металургом» у чемпіонаті України головний тренер команди надав гравцям три вихідних дні.
 
Правда, відноситься це лише до динамівців, які не викликані до лав своїх національних збірних. Таких у команді менше половини: залишилися в Києві Олександр Шовковський, Данило Сілва, Євген Макаренко, Бенуа Тремулінас, Сергій Сидорчук, Лукман Аруна, Дуду і Дьемерсі Мбокані.
 
У четвер опівдні динамівці зберуться в Конча-Заспі, вийшовши на перше цього тижня тренування. Швидше за все, вона буде спільною з молодіжним складом. Так зручніше проводити ігрові вправи, плюс у тренерського штабу «Динамо» буде прекрасна можливість ближче познайомитися з можливостями молодих гравців.
 
Продовжують за індивідуальною програмою займатися Денис Гармаш, Євген Селін і Георгій Бущан. За словами лікаря команди Леоніда Миронова, термін реабілітації Гармаша підходить до завершення. Приблизно через два тижні футболіст приступить до пробіжок по футбольному полю, а ще трохи пізніше почне тренуватися разом з командою.