Вальдемар Форналік: "Польща повинна перемогти Україну, це буде певним реваншем"

Динамо Київ 8 Жовтня, 19:41 797
Вальдемар Форналік: Польща повинна  перемогти Україну, це буде певним реваншем
Головний тренер збірної Польщі Вальдемар Форналік поспілкувався з журналістами напередодні вильоту до Харкова для участі в матчі з командою України в рамках відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014.

Тренер має намір взяти реванш за поразку від українців у Варшаві , розраховуючи скористатися знаннями про українську команду досвідченого півзахисника "Севастополя" Маріуша Левандовського .

"Тиск відчувається перед кожною грою, але тепер воно ще більше, оскільки попереду два відповідальних матчі. Результат зустрічі з Україною може дати нам шанс. Всі пам'ятають останній невдалий матч з українцями, і зараз ми просто повинні перемогти - це найважливіше - і, звичайно, це буде певним реваншем.

Ми зобов'язані виступити на межі своїх здібностей і повинні зіграти набагато краще в обороні. Ми продовжуємо шукати нових захисників, і я не знаю, хто буде грати з Україною.

Що стосується Маріуша Левандовського, він був викликаний, тому що у нас є проблеми на цій позиції. Також це обумовлено тим, що за великим рахунком Маріуш грає за свій клуб у кожному матчі. Звичайно, він знає українців, і це дає нам додаткову перевагу", - повідомив фахівець в розмові з представниками польської преси.