Едмар : «Слова гімну знаю напам′ять»

Динамо Київ 9 Жовтня, 08:49 1100
Едмар : «Слова гімну знаю напам′ять»
Натуралізований півзахисник збірної України про небезпечну Польщу, недограний матчі з «Дніпром», слова гімну України та підтримку вболівальників у Харкові

Натуралізований півзахисник збірної України про небезпечну Польщу, недограний матчі з «Дніпром», слова гімну України та підтримку вболівальників у Харкові

- Важко перемикатися після баталій у Прем'єр-лізі на національну команду?

- Ні, все нормально. До того ж у збірній про клубні справи вже ніхто не думає. Як би все не складалося в чемпіонаті, сюди приїжджають з хорошим настроєм. По-іншому й не можна.

- Що думаєте про перерваний матчі з «Дніпром»?

- З одного боку, ми заощадили сили. Дограли б до кінця, втомилися б удвічі більше. Тим більше матч складався так, що після перерви гра була б ще напруженішою. Але краще б ми повернулися на поле і відіграли другий тайм. Такі речі взагалі не йдуть на користь футболу.

- Ваш гол «Дніпру» викликав суперечки...

- Метушня біля воріт була велика, але поряд був суддя. Він бачив, що м'яч був забитий чисто.

- Ви забили Сан-Марино, «Дніпру». Тепер від вас чекають продовження в матчі з Польщею...

- Кожен футболіст любить забивати, тим більше - за збірну. А тут ще й грати будемо у Харкові... Звичайно, якщо буде можливість, обов'язково заб'ю. Але все ж це не мій обов'язок. Для цього у нас є багато класних нападаючих.

- Ви вже відчуваєте себе у збірній повноцінним українцем і гравцем збірної?

- Українцем - так. На всі 100 (посміхається). Слова гімну знаю напам'ять. А що стосується команди... Справа в тому, що ніхто не може постійно розраховувати на місце у збірній. Це право потрібно постійно відстоювати на полі.

- З вами і Девічем футболісти радилися, наприклад, в яких краще бутсах грати на «Металісті »?

- Ні, всім доводилося грати в Харкові, тому кожному цей стадіон добре знайомий. Та й взагалі не так важливо, де саме в Україні грати, головне - щоб була підтримка. А збірну в нас скрізь приймають добре. Знаю, що трибуни в Харкові будуть заповненими, і вболівальники зроблять все, щоб допомогти нам виграти.

- Але на полі саме ви з Марко будете більшими господарями, ніж будь-хто...

- Так, дійсно. Це додасть додаткових емоцій, мотивації. Упевнений, Марко і я впораємося з цією відповідальністю.

- Що скажете про Польщу?

- Це сильна команда, як і ми вони відбирали пункти в збірної Англії. Будемо ще вивчати поляків. У Харкові це буде вже зовсім інша команда, несхожа на ту, яку ми обігрували в гостях 3:1.

- Михайло Фоменко сказав, що поляки ображені на нас після поразки у Варшаві.

- На нас? Не на себе? Ну, це їхня справа. Думаю, в п'ятницю буде важливим інше. Для них це дуже серйозний матч. Від нього залежатиме, чи продовжать вони боротьбу за путівку на чемпіонат світу чи ні. Такий суперник, якому втрачати нічого, завжди небезпечний.