Джек Уїлшир: «За збірну Англії повинні грати тільки англійці»

Світовий футбол 9 Жовтня, 09:04 738
Джек Уїлшир: «За збірну Англії повинні грати тільки англійці»
Півзахисник лондонського «Арсеналу» Джек Уїлшир виступив проти натуралізації гравців у збірній Англії.

В Англії триває обговорення можливої ​​натуралізації Аднана Янузі. Нагадаємо, за правилами ФІФА через п'ять років він зможе отримати право виступати за збірну Англії, а зараз, враховуючи своє коріння і місце народження, вже може вибирати між Бельгією, Албанією, Туреччиною і Сербією. Виклик у збірну Бельгії на заключні матчі відбіркового циклу Янузай не отримав, а от Рой Ходжсон зазначив прогрес 18-річного півзахисника МЮ. Гравці збірної Англії, однак, його думки не поділяють.

"Ні, по-моєму грати за збірну Англії повинні тільки англійці ", - заявив Уїлшир.

"На мій погляд, якщо ти прожив в Англії п'ять років, ти не став англійцем і не повинен отримувати право грати за збірну. Якби я перейшов до Іспанії і відіграв там п'ять років - я б не став грати за збірну Іспанії. Англійці повинні грати за Англію ".

"Думаю, також буде краще, якщо працювати головним тренером збірної буде англієць. Не зрозумійте мене неправильно, Фабіо Капелло зробив для моєї кар'єри багато чого, привів мене до збірної і забезпечив мій дебют, так що він у будь-якому випадку хороший тренер", - зазначив Джек.