В Італії буде тотальний расизм

Світовий футбол 9 Жовтня, 14:56 961
В Італії буде тотальний расизм
Against modern football - італійські ультраправі закриють всі стадіони расистськими гаслами.

Фанати ФК "Мілан", яким заборонили відвідування наступного матчу свого клубу за недавнє скандування расистських слоганів і вивішування "заборонених" стягів на матчі з Ювентусом, звернулися з закликом до фанатських бригад всіх італійських клубів - довести до абсурду спроби встановити на трибунах толерантну диктатуру шляхом активного бойкоту нав’язуваних правил.

Фанати "Мілана" пропонують всім фанатам Італії почати масове расистське скандування у наступному турі, таким чином поставивши футбольних чинуш перед нелегким вибором: або закрити на це очі, або проводити футбольні матчі з порожніми трибунами і порожньою скарбницею.

Протестна акція ультрас "Мілана" викликала широкий резонанс у фанатському середовищі - вже відомо про підтримку акції з боку "Брешії", "Юве", "Лаціо", "Наполі" і навіть завзятих ворогів "Мілана" - "Інтера".

"Фанати Мілана - наші найбільш ненависні вороги під час дербі, і це відомо будь-якій дитині в Італії. Але зараз ми з ними. Ми закликаємо ультрас всіх команд бути готовими, що федерація продовжить безпідставно закривати стадіони", - повідомляють  шанувальники "нерадзуррі".