Валерій Яремченко: "Варіант з технічною поразкою Дніпра - це зовсім абсурд"

Динамо Київ 10 Жовтня, 14:58 393
Валерій Яремченко: Варіант з технічною поразкою Дніпра - це зовсім абсурд
Відомий футбольний фахівець і тренер Валерій Яремченко розповів кореспонденту Фаери.ру свою думку щодо центральних подій минулого туру УПЛ, а також про перспективи нашої збірної.

Чи здивували  Вас розгромні перемоги «Шахтаря» і «Динамо» в останньому турі Прем'єр-Ліги?

- Не дуже.І «Шахтар» , і «Динамо», як правило, мало реалізують, а в цій грі все пішло зовсім по-іншому і ось вам результат. Втім ,це буває не так вже й часто.

Чи можна після цього матчу сказати, що «Динамо» виходить з кризи?

- Звичайно, ця перемога додасть впевненості киянам, але давайте не забувати, на якому вони місці зараз знаходяться. Якщо вони займуть 2-у сходинку в турнірній таблиці або хоча б підійдуть до 3-ої, тоді можна сказати, що вони виходять з кризи, а так який сенс про це говорити? Інша справа, для стабілізації гри у них є всі підстави, все-таки позитивні емоції футболісти придбали, але якщо команда виграла тут , це ще не означає, що вона буде вигравати і в наступних матчах.

Що думаєте з приводу гри між «Дніпром» і «Металістом», яка так і не була дограна?

- Тут складно сказати...Я не думаю , що рішення Дирекції Прем'єр - Ліги було правильним, але і будь-яке інше рішення теж було б спірним. У мене тут подвійне враження: з одного боку, чому потрібно дограти тільки другий тайм, а з іншого, якщо почати з нуля, то як же тоді той результат, який є? Я, як і ви, не знаю всіх нюансів. Так, вимкнули світло, але хто вимкнув, як вимкнув, як його могли вимкнути?Є люди, які відповідають за все це, нехай вони і дають пояснення.

До речі, був ще варіант з технічною поразкою «Дніпра»...

- Це зовсім абсурд! А якби пройшов великий град, що не видно було нічого, теж потрібно було давати технічну поразку?