Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: "Брнович вже говорив, що Чорногорія порве нас..."

Динамо Київ 10 Жовтня, 21:15 872
Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: Брнович вже говорив, що Чорногорія порве нас...
Під час відкритого для ЗМІ тренування на питання журналістів відповів Артем Федецький.

- Артем, бачимо настрій у всіх просто відмінний. Михайло Фоменко сказав, що після матчу життя з Англією поєдинок з Польщею - другий матч життя. Чи відчувається напруга у зв'язку з цим?

- Ми були в такій турнірній ситуації, що кожен матч був для нас ключовим. Думаю, зайвий раз не потрібно це нагадувати, і не потрібно зайвий раз розпалювати обстановку перед завтрашнім поєдинком, адже всі ми самі розуміємо, що цей матч стане для нас доленосним. Головне, що завтра у нас буде підтримка дванадцятого гравця, наших вболівальників. Постараємося їх порадувати .

- Все-таки підтримка вболівальників на стадіоні - великий плюс для нас?

- Знаєте, я якось до останнього вірив, що все складеться таки вдало для нас. Слава Богу, так і вийшло - знайшлися люди, які вирішили проблему і зробили все, щоб завтра в Харкові було дійсно футбольне свято .

- Гра поляків сильно змінилася з часів вашої першої зустрічі?

- Не сильно, але трохи, все ж, змінилася. Малюнок гри не сильно змінився, але атака, схоже, стала ще сильніше. Багато футболістів цієї команди грають в топ - чемпіонатах. Але ми добре розібрали їхню гру. Завтра на футбольному полі все побачимо.

- Говорячи про збірну Польщі, всі відзначають атаку цієї команди. Захист - найслабша ланка суперника?

- Не сказав би. Це добротна команда, яка любить грати від результату, на контратаках. Думаю, все, що нам потрібно, ми вже в грі суперника розібрали. Завтра потрібно буде звертати увагу, насамперед, на свою гру.

- Польські журналісти сказали, що тренер поляків готує спеціального захисника для нашого Коноплянки. Фоменко готує щось особливе проти Роберта Левандовскі?

- Думаю, всі бачили нашу гру в Польщі. Нічого нового у футболі вигадувати не потрібно. У нас дуже сильні захисники . Потрібно, щоб вони просто зіграли на своєму рівні.

- Тренер Чорногорії, пан Брнович, сказав , що його команда може сміливо грати проти Англії на нічию, тому що впевнений, що Україна не зможе обіграти Польщу...

- Та хай розповідає, що хоче. Він перед грою з Україною розповідав, що чорногорці порвуть нас у себе вдома. Знаєте, не хочеться щось говорити до гри. Є футбольне поле, два суперника, результат після 90 хвилин гри - на табло. До гри можна розкидатися різними фразами, але це не діло.

- Матч Англії і Чорногорії будете дивитися потім повністю в повторі?

- Ні. Головне - самим взяти 6 очок, а там - як Бог дасть. Може, і пощастить.