Фанати "Кардіффа" мають сидіти

Світовий футбол 10 Жовтня, 22:30 581
Фанати Кардіффа мають сидіти
Сурове покарання загрожує шанувальникам новачка АПЛ.

Як повідомляє англійське видання walesonline, вболівальники "Кардіффу" були попереджені, що вони зіткнутьсяз п'ятиматчевою дискваліфікацією, якщо продовжуватимуть стояти протягом матчу надалі.

Власники сезонних абонементів на матчі "Кардіффа" розповідають, що на минулих вихідних у матчі з "Ньюкаслом", до них підходили стюарти і погрожували п'ятиматчевою дискваліфікацією, якщо фанати не сядуть на свої місця.

Раніше повідомлялося, що фанатам пропонували переїхати зі стадіону «Ninian Stand» на стадіон «Canton Stand», якщо вони хочуть стояти під час поєдинку.

Анонімний прихильник розповідає: «Я гадаю, що цей прецедент створений з подачі "Суонсі Сіті", з якими наш клуб зіграє наступний домашній поєдинок. Минулі три матчі вболівальники стояли на своїй трибуні і ніхто нікому не погрожував, а тут такі новини»

Менеджер стадіону Вейн Наш повідомив, що стадіон не відповідає нормам безпеки і також зазначив: "Ми не можемо дозволити, щоб на всьому стадіоні люди стояли. Ми, насамперед, повинні потурбуватися про літніх людей і тих, хто не може довго стояти. Тому, поки що, наша позиція саме така."