На великого Пеле подали до суду власні онуки

Світовий футбол 11 Жовтня, 07:54 843
На великого Пеле подали до суду власні онуки
Онуки легендарного бразильського футболіста Пеле подали до суду на свого діда, вимагаючи компенсувати витрати на виховання.

За даними газети «Diario de Sao Paulo», позивачами виступили два хлопчика у віці 13 і 15 років - сини дочки «короля футболу» Сандри Регіни, яка померла в 2006 році від раку грудей, повідомляє РИА «Новости» з посиланням на France-Presse.

Згідно позовній заяві, підлітки Октавіо і Габріель вимагають заплатити кожному з них по 13,5 тисячі реалів (6 тисяч доларів) як компенсацію за витрати на медичну страховку і освіту. За словами адвоката дітей Клаудіо Форсселя, Пеле відмовляється від особистої зустрічі з онуками і останній раз бачив їх у 2011 році. Напередодні остаточного рішення, яке, як очікується, буде винесено в листопаді, суддя постановив виплатити дітям по 1,6 тисячі реалів (760 доларів).

Сандра Регіна народилася в результаті позашлюбного зв'язку Пеле. Він визнав її своєю дитиною тільки після тривалої судової тяганини та проведення біологічної експертизи. Знаменитий футболіст неохоче спілкувався з позашлюбною дитиною.

Едсону Арантіс ду Насименту, більше відомому як Пеле, 21 жовтня виповниться 73 роки. Він є триразовим чемпіоном світу.