Куба Блащиковські: «Пропущений м’яч може стати для нас кошмаром»

Динамо Київ 11 Жовтня, 09:29 1049
Куба Блащиковські: «Пропущений м’яч може стати для нас кошмаром» | 19-27
Капітан «біло-червноних» Якуб Блащиковські розповів про настрій команди перед матчем зі збірною України та поділився планами «кадри» на гру.

«Ця гра, як півфінал - важлива подія. Якщо виграємо – на нас чектиме фінал в Англії. Перемога у Харкові дозволить нам залишитися в грі. Я хочу бути продуктивним всі 90 хвилин. Не десять, не п'ятнадцять хвилин, а всі 90.

Звичайно, ми повинні атакувати, але втрати в обороні повинні бути виключені. Пропущений м’яч може стати для нас кошмаром. Умова, що матч триватиме при 0:0, все ще дає надію, що один гол, навіть у кінці матчу може дати нам три пункти. Ми повинні бути дуже ефективним. Ми розуміємо, що це буде важко, але ті моменти які будуть обов'язково потрібно  використовувати.

Ми достатньо знаємо про українців. Проаналізували їхню гру. До того ж ми грали з ними в Варшаві - тепер щось подібне не може трапитися з нами. Розриви у захисті та обороні були катастрофічними для нас. Гра має проходити в центрі», - цитують Якуба польські ЗМІ.