Фан-клуб "Динамо": ростом не вийшов - гуляй собі вальсом

Динамо Київ 11 Жовтня, 14:23 2276
Фан-клуб Динамо: ростом не вийшов - гуляй собі вальсом
Програма "За руку з Кумиром" існує не для всіх.

Під час конференції на власному сайті фан-клубу "Динамо" довелося відповісти на одне цікаве питання. Цитуємо і питання, і відповідь мовою оригіналу:

Миша, 13лет (г. Киев)

Мне 13 лет, могу ли я вывести футболиста на поле перед матчем?

ФК: К сожалению, нет. Программа «За руку с Кумиром!» рассчитана на детей возрастом от 6 до 11 лет и ростом от 110 до 145 см. Ты можешь принять участия в других акциях и конкурсах, которые организовывает Фан-клуб "Динамо" Киев.

Ось так - поки вся Європа наводить жах на різного роду дискримінації, офіційний фан-клуб дискримінує діточок за таким параметром, як зріст. Твоєму синочку позавчора виповнилося 12? Він виріс до 146 сантиметрів? Все, не тримати йому за руку ані Макаренко, ані Сидорчука. Бо не заробив він, не заслуговує. Дякуйте, що хоч зі скелі не скидають, як раніше у Спарті.

Цікаво, хто та людина, яка затвердила такі стандарти? Можливо, відірвана емблема «Динамо» (див. фото) – це теж його «креатив»?

До речі, спроба перейти на сайт фан-клубу з соціальної мережі "Вконтакте" не вдалася - дитя Павла Дурова однозначно вказало на цей ресурс як на "сайт із шкідливим контентом". Як то кажуть, "мільйони мух не можуть помилятися".