Йожеф Сабо: "Фоменко буде обережним у будь-якому випадку»

Динамо Київ 11 Жовтня, 16:52 682
Йожеф Сабо: Фоменко буде обережним у будь-якому випадку»
Експерт каналу "Футбол" колишній тренер збірної України Йожеф Сабо вважає, що в сьогоднішній грі проти Польщі Михайло Фоменко ризикувати не буде.

- Я б не сказав, що Україна може перемогти легко. Польща - такий же міцний європейський середняк, як і ми. Крім того, вони приїдуть злими, з бажанням відігратися. Є такий вислів: піжонів у футболі карають. Так було у Варшаві, коли українці зіграли так, що господарі просто не знали, що робити.

Але сьогодні і Україна як збірна сильніше, і всі без винятку наші гравці в дуже гарній фізичній і психологічній формі, тому що ми вже практично собі забезпечили якщо не перше, то в усякому разі друге місце. Я не думаю, що англійці у себе вдома відпустять і Чорногорію, і Польщу.

Я знаю Фоменко - він буде обережним у будь-якому випадку, тому що він взагалі тренер обережний. Думаю, що сьогодні він не полізе, тому що йому не потрібно лізти. Він буде чекати. А полякам нікуди подітися, але на мою думку, вони теж будуть обережними, а ва-банк підуть в останні тридцять хвилин, якщо рахунок буде 0:0, - зазначив Йожеф Йожефович в ефірі телеканалу «Футбол».