Україна перемагає Польщу!

Динамо Київ 11 Жовтня, 22:59 707
Україна перемагає Польщу!
"Ще не вмерла" сильніше за "Ще не згинула"

"Ще не вмерла" сильніше за "Ще не згинела"

Те, що це буде справжня битва, стало зрозуміло із самого початку матчу. Дві жовті картки для Степаненка та Едмара вже на восьмій хвилині - це досить красномовний факт. Поміж попередженнями Едмар прицілився здалеку, але трошки не влучив.

По ходу гри було помітно, що господарі поля саме українці. Навіс Ротаня зі штрафного на Зозулю - офсайд. Атака, атака, перепасовка... і раптово м'яч летить у площу воріт України! Лише грудь Коноплянки завадила йому перетнути лінію воріт.

Так і завершився перший тайм - з ударами, загостреннями, але без особливих моментів. І тут пролунав дзвоник для Польщі - Зозуля прокидав м'яч крізь двох захисників і міг виходити сам на сам із Боруцем, але чомусь раптово впав. Фоменко відреагував заміною - Зозуля пішов, а замість нього, на радість місцевим фанам, вийшов Девіч.

ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА! І у першій же атаці Україна забиває! Коноплянка подає зліва, захисник помиляється і Ярмоленко пробиває повз голкіпера!

ЩЕ ПОЛЬСКА НЕ ЗГИНЕЛА! Через 10 хвилин Роберт Левандовські міг зрівнювати рахунок у стовідсотковому моменті, але відправив головою м'яч у сторону.

Далі Україна міцно та героїчно (одному Хачеріді тричі дісталося) тримала оборону і гостро атакувала, але забитих м'ячів більш не було. Тепер ми дуже любимо Польщу, а якщо вона ще зіграє у нічию з англійцями - взагалі будемо обожнювати!

Україна-Польща 1:0
Гол: Ярмоленко, 64

Україна: Пятов − Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук, Ротань, Степаненко, Едмар (Безус, 90+2), Ярмоленко (Гусєв, 90), Коноплянка, Зозуля (Девіч, 62)

Польща: Боруц  - Войтковяк, Йєнджейчик, Глік, Шукала, Блащиковські, Кліх (Межеєвські, 65), Криховяк, Собота (Пєшко, 61), М. Левандовські (Зелінські, 77), Р. Левандовські

Попередження: Степаненко, Едмар, Ракицький, Хачеріді - Шукала