Руслан Ротань: «Ніхто не хотів поступатися»

Динамо Київ 12 Жовтня, 11:21 519
Руслан Ротань: «Ніхто не хотів поступатися»
Капітан збірної України Руслан Ротань після зустрічі зі збірною Польщі прокоментував хід минулого матчу і шанси нашої команди в плей-офф.

- Очікували, що буде така важка і брудна гра. Адже ніхто не хотів поступатися - нам потрібно було перемагати, а поляки не хотіли втрачати свій останній шанс. Зіграли на нервах, серйозно налаштовувалися, дуже хотіли перемогти. Добре  що вдалося забити Андрію Ярмоленку,  хоча і суперник створював моменти біля наших воріт. Була рівна, безкомпромісна боротьба, але нам пощастило більше. Напевно, позначився і чинник рідних трибун - 40 тисяч уболівальників нас підтримували, постійно підганяли вперед - не могло не відкритися друге дихання.

- Слідкували за матчем англійців ?

- Так, зараз дивилися гру в холі харківського стадіону - англійці в рідних стінах свого не впустили, та й зіграли дуже непогано. Але нам потрібно робити свою справу, перемагати в Сан-Маріно, а там вже подивимося на результати Англії. Звичайно, хотілося б зайняти перше місце і кваліфікуватися до Бразилії відразу, проте не все зараз залежить від нас. Втім, перемога над Сан-Марино дозволить нам зайняти друге місце, пройти в плей-офф. Враховуючи той хід, який набрала команда і той настрій, який присутній в нашому колективі, з невдачами в матчах плей-офф має бути покінчено.