Несмачний: "Від збірної України очікував більшого"

Динамо Київ 12 Жовтня, 15:27 538
Несмачний: Від збірної України очікував більшого
Екс-футболіст національної збірної України Андрій Несмачний прокоментував для сайту "Футбол 24" перемогу "синьо-жовтих" над поляками.

 

- Андрію, учорашня гра Україна – Польща вам сподобалася?    

- Гра була дуже цікавою. На футбольному полі була велика напруга. Від збірної України особисто я очікував більшого. Але зрозуміло, що у такому матчі результат на першому місці. Тому була така в’язка гра, була багато помилок. Помітно, що хлопці переживали за результат. Він тяжів над футболістами і це позначилося на якості гри.

- Польща у грі із Англією уже не буде такою вмотивованою, як учора?

- Однозначно, не буде. Для них уже усе втрачено і це позначиться на психології футболістів. Коли у них ще були теоретичні шанси, вони старалися. А тепер у них не має звідки брати мотивацію. Якщо проаналізувати, то теперішня збірна Польщі не є яскравою командою. У них є індивідуально сильні футболісти, а командної гри не має. Не варто очікувати, що поляки у грі із англійцями будуть так само зарядженими, як учора.    

- Збірній України уже можна готуватися до "стикових" ігор?

- Звісно, що так. Якщо із Сан-Марино не добиватися позитивного результату, то взагалі немає сенсу їхати на чемпіонаті світу. Думаю, українці не допустять осічки. Саме у матчі із Сан-Марино "синьо-жовті" можуть підготуватися до "стикових" ігор.