Анатолій Тимощук: «Візит до госпіталю? Це були щирі емоції і прості людські стосунки»

Футбол України 16 Квітня, 12:51 716
Анатолій Тимощук: «Візит до госпіталю? Це були щирі емоції і прості людські стосунки»  | 19-27
Хавбек «Зеніта» та збірної України Анатолій Тимощук розповів російським ЗМІ про свій візит у київський військовий шпиталь до поранених бійців АТО, який викликав резонанс у Росії.

Хавбек «Зеніта» та збірної України Анатолій Тимощук розповів російським ЗМІ про свій візит у київський військовий шпиталь до поранених бійців АТО, який викликав резонанс у Росії.

«Разом з іншими гравцями національної команди України, представником тренерського штабу і президентом ФФУ ми відвідали госпіталь, підтримали поранених, зробили невеликі подарунки і поспілкувалися. Один з поранених розповів, що напередодні дуже чекав матч «Зеніта» з «Торіно», хотів подивитися гру і повболівати, але не вийшло, тому що були проблеми з інтернетом. А вранці, коли дізнався результат, дуже зрадів, що «Зеніт» продовжує боротися за перемогу в Лізі Європи. Це були щирі емоції і прості людські стосунки.

Якщо говорити про взаємодопомогу, для мене ніколи в житті не було визначальним, звідки людина, якого він віросповідання, кольору шкіри і так далі. У нас з моїм близьким другом є фонд «Рух Молоді». Ми побудували футбольний майданчик зі штучним газоном, баскетбольний майданчик в Білій Церкві, зараз там же проводимо футбольний турнір імені Андрія Гусіна. Крім цього, фонд надає допомогу дітям у Донецькій і Луганській областях: торік у Слов'янську зробили майданчик, зараз в розробці дві школи в Луганській області.

Зараз ми проводимо спільну акцію з уболівальниками «Зеніту»,на домашньому матчі з «Рубіном» було розпочато збір коштів для закупівлі товарів першої необхідності та продуктів харчування для маленьких дітей, дитбудинків та малозабезпечених сімей, після чого ми будемо займатися відправкою допомоги в Донецьк. Хотів би подякувати всім уболівальникам і друзям нашої команди, хто виявився небайдужим в цей момент і надав посильну допомогу і підтримку», - зазначив Тимощук в інтерв'ю «СЭ».