Юрій Дмитрулін: «Протиставити «Фіорентині» можна два варіанти - пресинг і контратаки»

Динамо Київ 16 Квітня, 18:30 595
Юрій Дмитрулін: «Протиставити «Фіорентині» можна два варіанти - пресинг і контратаки»   | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо» поділився прогнозом на матч своєї колишньої команди проти італійської «Фіорентини» в 1/4 фіналу Ліги Європи.

- «Динамо» потрібно виграти і чим більше, тим краще. Ребров зазначав, що «Фіорентина» добре контролює м'яч. Протиставити такому супернику можна два варіанти - пресинг і контратаки. Думаю, тренерський штаб відпрацював обидва. На флорентійців в свою чергу тисне вантаж останніх поразок. Думаю, Монтелла трохи лукавить, заявляючи вголос про фізичні та психологічні проблеми. Не виключено, що це фрази для суперників. По-перше, програли «фіалки» серйозним суперникам. По-друге, Ліга Європи - зовсім інший турнір. З іншого мотивацією. Тому очікувати, що «Фіорентина» може морально надломитися, не варто.

Та й взагалі, «Динамо» потрібно зіграти у свою гру, нікого не копіюючи. Скажімо, як протистояти Салаху? «Ювентус» робив це одними засобами, «Наполі» - іншими. «Динамо» має обрати свій варіант. У наших тренерів достатньо інформації. «Динамо» шукатиме шанси забити, але головне в домашньому матчі - не пропустити.

Вчора вранці читав висловлювання захисника «Фіорентини» 50-х років Ардіко Маньіні. Він сказав, що «Динамо», мовляв, не дуже сильна команда. Думаю, для киян ця фраза повинна стати додатковим подразником. «Динамо» ніколи не було слабким. Я ставлю на перемогу киян 2:0, - цитує Дмитруліна UA-Футбол.