Ігор Продан: «Динамо» відступати нікуди - гості будуть діяти на максимальних обертах»

Динамо Київ 19 Квітня, 11:32 591
Ігор Продан: «Динамо» відступати нікуди - гості будуть діяти на максимальних обертах»   | 19-27
Нападник «Динамо» (1994-1995) та «Волині» (2006) поділився очікуванянми від сьогоднішнього протистояння своїх колишніх клубів.

Нападник «Динамо» (1994-1995) та «Волині» (2006) поділився з ua-football.com очікуванянми від сьогоднішнього протистояння своїх колишніх клубів.

«Динамо» відступати нікуди, тому гості, певен, будуть діяти на максимальних обертах. Якщо Ребров і виставить молодих гравців, це не стане великим ризиком, адже клас навіть номінально запасних виконавців киян доволі високий. Нічиї в останніх матчах з психологічної точки зору на команді відбитися не повинні. Радше фізична втома накопичилася. Думаю, Ребров дасть перепочити комусь із провідних виконавців, скажімо, Ярмоленкові, Ленсу. Гадаю, буде грати Гусєв, який для мене є уособленням нинішнього «Динамо». Мабуть, не буде у складі Теодорчика. При цьому не здивуюся, якщо Мбокані вийде на вістрі атаки, а Кравець зіграє на фланзі».

А «Волинь» точно буде битися. Усі ми знаємо наш футбол і ті тенденції, які починаються з другого кола. Я про мотивацію третьої сторони. Та Кварцяний і без того налаштує команду по-бойовому. У нього в складі завжди грають футболісти зростом за 180 сантиметрів, грають у потужний, атлетичний футбол. Але все ж, переконаний, що хоч і в боротьбі, але «Динамо» виграє.